Health

Garmin Health

Garmin Health הינה פלטפורמה מספקת לך את העוצמה והגמישות כדי ליצור פתרונות מותאמים אישית עבור הארגון שלך. עם חיי סוללה ארוכים באופן יוצא דופן, עמידות במים וקטלוג ההתקנים הלבישים הרחב והמגוון ביותר בתעשייה, תוכל למצוא את מכשיר Garmin המושלם עבור התוכנית העסקית שלך. קבל גישה למגוון רחב של מדדי בריאות וחיישנים בזמן אמת, ותוכל אף לשלוט בתכונות המכשיר באמצעות שימוש ב- Garmin Health API ו-SDKs.

 

Garmin היא חברה גלובלית המעצבת, מייצרת ומפיצה מוצרים לכל רחבי העולם. אנו יכולים לתמוך בצרכי המסחר והלוגיסטיקה שלך, ומאפשרים לך לקדם את העסק שלך עם שותף אמין אחד.

חברת רונלייט Health נבחרה להוביל את המהפכה בישראל בשיתוף חברת Garmin העולמית.  למידע נוסף ניתן לפנות ל health@ronlight.co.il

 

עמיד במים

Water Resistanceעמיד במים
Battery Lifeחיי סוללה
Data Accuracyדיוק נתונים

פתרונות הבריאות של GARMIN.

מתוכניות בריאות ארגוניות למעקב חדשני אחר עובדים ועד ניטור מטופלים, Garmin Health מספקת פתרונות גמישים למגוון שווקים

 


 

 

 

Corporate Wellnessארגון בריא - Corporate wellness
אם אתה מעסיק שמחפש תוכנית בריאות עבור העסק שלך, אינך צריך לחפש עוד. Garmin Health משלבת פלטפורמות בריאות מהמובילות בתעשייה בכל רחבי העולם, ומאפשרת לך לבחור את ספק התוכן, השירותים והלוקליזציה הנדרשים כדי לקדם אורח חיים בריא יותר עבור העובדים שלך. Garmin Health היא גם השותף המושלם עבור ספקי פלטפורמה. אנו נעזור לך לעקוב אחר שוק הבריאות המשתנה במהירות ונספק לך את הנתונים הדרושים לך כדי ליצור את התוכניות יוצרות המעורבות שמעסיקים רוצים. עם חיי סוללה מדהימים ועמידות במים, ההתקנים שלנו נוחים ללבישה 24/7 ומסייעים ביישום התוכנית.

 

Population Health 

בריאות האוכלוסייה - POPULATION HEALTH

שתף את החברים בארגון שלך ושפר את הצלחת התוכנית עם ההתקנים הלבישים של Garmin. Garmin Health מספקת את הנתונים הדרושים לך כדי לזהות מגמות בריאות, להפחית את הסיכון ולנהל תוכניות מתקדמות שיעודדו את החברים להיות מעורבים באופן פעיל בקבלת החלטות ליצירת אורח חיים בריא. צור תגמול המותאם לאוכלוסייה הרלוונטית עם העוצמה של Garmin Health  ואפשרויות הגישה לנתונים.

 

מעקב מטופלים - PATIENT MONITORING

קבל את הנתונים הרציפים והאובייקטיביים שאתה זקוק להם כדי לשפר את התוצאות עבור המטופל או כדי לבצע את המחקר שלך. Garmin Health  מאפשרת לך להשתמש  בעוצמת ההתקנים של Garmin עם פתרונות חדשניים המציעים גישה מגוונת לנתונים והתאמה אישית של חוויית המשתמש. עם פורטפוליו המכשירים הרחב והמגוון ביותר בתעשייה, ל-Garmin יש התקן העונה לכל הצרכים העסקיים שלך ושל המטופלים שלך.
Patient Monitoring

מערכת מחוברת

 

Health  מאפשרת גישה מלאה לנתונים המגוונים שהופקו על ידי ההתקנים של Garmin ומספקת שליטה חסרת תקדים בפונקציונליות ההתקן. אנו מציעים את שירותי התוכנה והפיתוח שיסייעו לך להפוך את ההתקנים שלנו לחלק בלתי נפרד מהתוכנית העסקית שלך.

HEALTH API

היכנס לנתוני פעילות הבריאות והכושר של הלקוחות שלך לאורך כל היום באמצעות אחת מאפשרויות שירות האינטרנט הידידותיות שלנו. Health API מאפשר הזנת נתונים היסטורית ופרסום בזמן אמת של כל המדדים המגוונים שנמדדו על ידי ההתקנים של Garmin דרך הקהילה המקוונת שלנו, Garmin Connect .

 

 SDKסטנדרטי

תוכל לשלוט בהתקנים הלבישים של Garmin וליצור חוויה מותאמת אישית עם Garmin Health Standard SDK. היכנס לכל נתוני הבריאות והכושר היישר מהאפליקציה בנייד שלך (למשתמשי Android ו-Apple®) – מבלי להזדקק לשירותי אינטגרציה. הגדר את מאפייני המכשיר כך שיתאימו לדרישות התוכנית שלך. Standard SDK תואם ל-HIPAA, ומאפשר לך לצבור ולשמור את הנתונים במערכות שלך.


COMPANION SDK


קבל נתונים בזמן אמת מההתקנים הלבישים של Garmin באמצעות שימוש ב-Companion SDK עבור משתמשי Android  ו-Apple®.. קבל גישה מיידית לנתוני הפעילות הנוכחיים הכוללים ספירת צעדים, או הירשם ללייב סטרים המציג את קצב הלב, דירוגי סטרס, מד-תאוצה ועוד. ה-SDK מצומד בשלמות עם נתוני הבריאות והכושר היום-יומיים שלך המגיעים ישירות ממשק הבריאות, ומספק לך את הכוח המשולב של נתונים נקודתיים והיסטוריים שיפעילו את התוכנית הייחודית שלך.


צור עמנו קשר לקבלת גישה ל-SDK
health@ronlight.co.il