לקניה ופרטים נוספים - Trade-In

 

רוצים שנאסוף עבורכם את השעון הישן מהבית ונשלח את החדש אליכם?
לחצו כאן

 

 

Garmin Israel

פרטים על מבצע הטרייד-אין 2019 ותקנון המבצע:

המבצע הינו לזיכוי כספי בגין שעון GARMIN שבבעלות הלקוח וזאת בעת קניית שעון GARMIN חדש מחברת רונלייט הלת' בע"מ (להלן: "החברה") ו/או שיובא על ידי החברה ארצה והכל בכפוף לתנאי תקנון מבצע זה. המבצע מתחיל ביום 16.01.2019 ויסתיים ביום 15.03.2019 או עד גמר המלאי, לפי המוקדם מביניהם (מינימום 500 יח') והכל בכפוף לזכותה של החברה לסיימו אף קודם לכן ובכל עת וזאת ללא הודעה ו/או התראה מוקדמת.

 

 

המבצע יחול בעניינם של שעוני GARMIN אשר נרכשו בישראל ויובאו ארצה על ידי החברה. כן יחול המבצע על שעונים אחרים, קרי שעוני GARMIN ו/או יצרנים אחרים, אשר נרכשו בחו"ל ו/או יובאו ארצה שלא על ידי החברה, אשר כוללים תכונות ספורט ולרבות מדידת דופק ומעקב  GPSוהכל על פי קביעת החברה באופן בלעדי. לחברה הזכות הבלתי מסויגת להחליט באם שעון הלקוח ייכלל במבצע ולרבות אך לא רק לאחר בחינתה את מצבו החיצוני-פיזי והתפקודי.

 

 

כל עוד לא הסתיים המבצע, בכפוף לבחינת החברה את מצב שעון הלקוח אשר עליו מבקש הלקוח להזדכות בעת רכישת השעון החדש וקביעת החברה כי שעון הלקוח יכול להיכלל במבצע, בעת רכישת שעון חדש יזוכה הלקוח בעבור שעון הלקוח בסכומים כנקוב בטבלה המצ"ב.

 

את שעוני GARMIN שבמסגרת המבצע ניתן לרכוש אך ורק: בחנות GARMIN בראשל"צ וכן אצל המפיצים אקטיבים (הוד השרון); RUNWAY (כפר זרזיר); מרתוניה (תל אביב) ושוונג שופ (ראש העין). אין כפל מבצעים! הנחת קבוצות / השתתפות במבצע קיים / ניצול הטבה כלשהי וכו' ישללו את הזכות להשתתף במבצע. ט.ל.ח

 

מבצע הטרייד אין יהיה זמין בחנויות הנ"ל בלבד:

חנות היבואן הרשמי- סניף ראשון לציון

רחוב יוסף ספיר 6 חניה חינם ללקוחות בקומה המינוס 1

א’-ה’ 9:00 – 17:00 WhatsApp - טל: 050-7227992 + שירות  

אקטיבים - כפר מל"ל

טל: 09-8665030

ראן וואי זרזיר

טל: 04-9536796

מרתוניה תל אביב

טל: 03-6471999

שוונג שופ

העבודה 11 ראש העין